Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Oyun » Strateji » Lords & Knights – Android

Lords & Knights – Android

Lords & Knights, Android tablet pc ve Android telefon için hazırlanmış çevrim içi ve çoklu oyuncu özelliğine sahip ücretsiz bir strateji oyunu. Oyuna dair daha fazla bilgiyi "Künye" bölümünde bulabilirsiniz.

Lords & Knights, Android tablet pc ve Android telefon için hazırlanmış çevrim içi ve çoklu oyuncu özelliğine sahip ücretsiz bir strateji oyunu.

Türkçe dil desteği ile gelen oyun, zengin bir eğitim yapısına da sahip olmasıyla oyun severleri kısa sürede oyuna hâkim kılabiliyor. Diğer yandan Türkçe Android oyunu sayısının az olduğunu söylersek neden bu oyunun bu kadar değerli olduğuna dair bir başka bilgiyi de paylaşmış olacağımızı sanıyorum.

Lords & Knights oyundan biraz daha detaylıca bahsetmek gerekirse, size oyunun açılışıyla birlikte verilen kaleyi korumalı ve oyunun ilerleyen bölümlerinde yeni kaleleri bünyenize katmalısınız. Bunu yaparken gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğinizi ve dolayısıyla isterseniz ittifak kurabileceğinizi ya da bir ittifaka katılabileceğinizi söylemeliyim.

Kalenizin içinde yer alan binaları geliştirmelisiniz. Düşüneceğiniz ve hayata geçireceğiniz strateji ile başarılı olup olmayacağınızı göreceksiniz. Oyun içindeki temel materyallerden yola çıkarak ustalık ve teknoloji gerektiren aşamalara geçebilir, tüm bu gelişmeleri güçlü bir ordu ile taçlandırabilirsiniz.

Android tablet kullanan oyuncuların yanı sıra hemen her seviyeden Android telefon kullanıcılarının da rahatlıkla oynayabilecekleri oyunun grafiklerinin de başarılı olduğunu belirtmeliyim.

Kısacası, “Lortlar ve Şövalyeler” şeklinde çevirebileceğimiz, Türkçe olmasının da getirdiği avantajla harikulade bir Android strateji oyunu sizi bekliyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.