Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Fotoğraf ve Video » Haber » Uygulama » Uygulama » Magisto Magical Video Editor – Android

Magisto Magical Video Editor – Android

Magisto Magical Video Editor, Android tablet ve Android akıllı telefon kullanıcıları için üretilmiş bir video düzenleme ve efekt verme uygulamasıdır. Uygulama için aynı zamanda bir video prodüksiyon ifadesini kullanabiliriz. Devamı açıklama kısmında.

Magisto Magical Video Editor, Android tablet ve Android akıllı telefon kullanıcıları için üretilmiş bir video düzenleme ve efekt verme uygulamasıdır. Uygulama için aynı zamanda bir video prodüksiyon ifadesini kullanabiliriz.

Magisto Magical Video Editor ile uygulamanın kendisinde bulunan hazır temaları kullanarak harikulade videolar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz uygulama üzerinden yeni bir video çekerek ya da Android tablet pc ya da Android telefon üzerinde yer alan videolardan birini seçerek ilk adımı atabilirsiniz.

Birçok güzel video temasının yer aldığı uygulamada istediğiniz temayı seçtikten sonra dilerseniz müzik de ekleyebiliyorsunuz. Daha sonra da videonun işlenmesi için bir süre bekliyorsunuz. Hepsi bu kadar! Bu tablet uygulaması ile profesyonel görünümlü video hazırlamak çok kolay.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.