Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Yardımcı Araçlar » McAfee Antivirus & Security – Android

McAfee Antivirus & Security – Android

Daha önce masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda ismini sıkça duyduğumuz McAfee Antivirüs ve security şimdi android tablet uygulamaları içerisinde yerini aldı. Devamı açıklama bölümünde.

Daha önce masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda ismini sıkça duyduğumuz McAfee Antivirüs ve security şimdi android tablet uygulamaları içerisinde yerini aldı. Bilindiği gibi elektronik sistemler her ne kadar bireysel cihazlar olsalar da çeşitli yöntemler ile internet üzerinden gelen virüsler veya casus uygulamalar cihazınıza yerleşerek zarar vermekte veya özel bilgilerinizin karşı tarafa geçmesine neden olmaktadır. Bu sebeple tablet bilgisayarlarda güvenlik çok önemli bir sorun haline gelmiştir.

Geçmişte birçok başarısına şahit olduğumuz McAfee artık tablet uygulamalarında yerini aldığı için, bu uygulamayı indirerek tabletlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabiliriz. Güvenlik konusunda yaklaşık 20 adet ödül alan program sizin en güvenilir dostunuz olacak.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.