Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » İletişim » Uygulama » Uygulama » MessageMe – Android

MessageMe – Android

MessageMe, Android tablet pc ve Android telefon sahipleri için hazırlanmış ancak iPad ve iPhone uygulaması da bulunan oldukça kapsamlı bir mesajlaşma ve iletişim uygulaması. Devamı açıklama bölümünde.

MessageMe, Android tablet pc ve Android telefon sahipleri için hazırlanmış ancak iPad ve iPhone uygulaması da bulunan oldukça kapsamlı bir mesajlaşma ve iletişim uygulaması.

MessageMe ile sesli mesaj göndermek ya da bas konuş olarak da bilinen hızlı sesli mesajlaşma yönteminin yanı sıra klasik mesajlaşma özelliği de kullanıcılara sunuluyor.

Bu Android mesajlaşma uygulaması ile sıradan metin temelli yazışmaları bir kenara bırakarak arkadaşınıza söylemek istediğinizi bir resim ya da çizgi çizerek de anlatabilirsiniz. Bu özellik, MessageMe mesajlaşma ve iletişim uygulamasını diğerlerinden ayıran en büyük farklardan biri.

Video alıp gönderme ve YouTube videolarını süratli bir biçimde paylaşma da uygulamanın yeteneklerinden bazıları.

Android cep telefonu ya da tablet bilgisayar aracılığıyla arkadaşınızı fotoğraf göndermek ya da fotoğraf almak istiyorsanız MessageMe uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hiçbir şekilde ücret talep etmeyen bu uygulamayı klasik Wi-Fi internet bağlantısı ya da GSM şebekesi üzerinden edineceğiniz internet hizmeti sayesinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Facebook ve Instagram ile de uyumlu olan MessageMe ile Facebook ya da Instagram hesabınızda yer alan fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Yine Facebook ve BlackBerry’lerde kullanılan PIN paylaşma mantığıyla bağlantı listenizi genişletebilirsiniz. MessageMe PIN numarası sayesinde telefonunuzu ya da başka bir kişisel bilginizi söylemenize gerek kalmıyor.

Android ve iOS ile ortak kullanılabilen MessageMe özel mesajlaşma uygulaması ile nerede olursanız olun arkadaşlarınızla iletişim kurabileceksiniz. Google Play tarafından WhatsApp uygulamasına karşılık alternatif uygulama olarak gösteriliyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.