Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » iOS » Oyun » Modern Combat 4: Zero Hour – iOS

Modern Combat 4: Zero Hour – iOS

Modern Combat serisinin yeni oyunu olan Modern Combat 4: Zero Hour, App Store üzerinde yerini alır almaz büyük bir ilgi gördü Modern Combat 4: Zero Hour Android oyunu olarak da kısa bir süre sonra Google Play üzerinden indirilebilir kılınacak. Oyunun bazı yenilikleri de beraberinde getirdiğini belirtelim. Örnek olarak savaş sahnelerinde yeni bir taktik sistemi devrede. Bu sayede düşmanların nerede bulunduklarını dikkate alarak çeşitli hücum ve savunma taktikleri belirlenebiliyor. Diğer yandan oyun kendine özgü dramatik hikâyesiyle oyun severleri kısa sürede kendine bağlayabiliyor. Dünyanın tanınmış birçok şehrinden geçmek ve buralarda mücadele etmek gerekiyor ki söz konusu bölgeler arasında Antarktika ve Barselona da yer alıyor.

Modern Combat 4: Zero Hour, iPad ve iPhone için Gameloft tarafından hazırlanmış bir birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunu. Büyük bir nükleer facianın ardından yeniden şekillenen dünya düzeninde en çok ihtiyaç duyulan kişiler arasında bulunan devlet liderlerinin teröristler tarafından kaçırılması ve onları teröristlerin elinden kurtaracak olan özel eğitilmiş bir ekip konu alınıyor.

Modern Combat serisinin yeni oyunu olan Modern Combat 4: Zero Hour, App Store üzerinde yerini alır almaz büyük bir ilgi gördü Modern Combat 4: Zero Hour Android oyunu olarak da kısa bir süre sonra Google Play üzerinden indirilebilir kılınacak.

Oyunun bazı yenilikleri de beraberinde getirdiğini belirtelim. Örnek olarak savaş sahnelerinde yeni bir taktik sistemi devrede. Bu sayede düşmanların nerede bulunduklarını dikkate alarak çeşitli hücum ve savunma taktikleri belirlenebiliyor. Diğer yandan oyun kendine özgü dramatik hikâyesiyle oyun severleri kısa sürede kendine bağlayabiliyor. Dünyanın tanınmış birçok şehrinden geçmek ve buralarda mücadele etmek gerekiyor ki söz konusu bölgeler arasında Antarktika ve Barselona da yer alıyor.

Teknik özelliklere gelecek olursak, bir iPad ya da iPhone oyunu için en üst noktanın bu oyun olduğunu belirtmemiz yanlış olmaz. Zira oyun yüksek grafik özellikleri, oynanabilirlik ve kamera açıları konusunda birinci sınıf. Ve hatta mobil dünyadaki oyun seviyesini bir adım öteye taşıyacak türden. Bilhassa ses unsuru oyunda harika ortamların yaşanmasına vesile oluyor.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.