Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Diğer » Haber » Motorola XOOM 2 ve Motorola XOOM 2 Media Edition Görüntülendi

Motorola XOOM 2 ve Motorola XOOM 2 Media Edition Görüntülendi

Bu hafta sonu yeni Motorola XOOM tabletlere dair önemli sızıntılarla birlikte önceki hafta sonlarına göre farklı bir özellik kazanmış oldu.

Yeni tablet çalışmaları yaptığı bilinen ancak yakın bir zamana kadar ürünler hakkında pek bilgi vermeyen Motorola’nın yeni cihazlarına dair görüntüler ortaya çıktı. Yeni cihazlar diyoruz zira ortada 10.1 inçlik bir Motorola XOOM 2 isimli ürün ve ayrıca 8.2 inçlik Motorola XOOM 2 Media Edition adını taşıyan iki ürün bulunuyor.

Öncelikle Droidlife isimli sitenin görsellerine ulaştığı MZ617 kod adını taşıyan Motorola XOOM 2 isimli Android tablet bilgisayardan bahsedecek olursak, 10.1 inçlik dokunmatik ekranı bulunacak ürünün Honeycomb işletim sisteminin son sürümünü (çıkacağı dönemin) kullanacağı ve LTE desteği bulunacağı iddia ediliyor. HDMI ve mikro USB bağlantı yuvalarının görsellere yansıdığı cihazın en önemli özelliklerinin başında kamera gelecek gibi duruyor. Zira arka alanda yer alan kameranın yanında bulunan HD ifadesi ve söylentilerin 8 MP gücünde bir kameradan yana olması heyecanlanmamıza yetiyor. Bununla birlikte 5 MP değerinde bir kameranın yer alacağı da bir başka söylenti.

Motorola tablet bilgisayarlara ait söylentilerin diğer bölümünü oluşturan Motorola XOOM 2 Media Edition isimli ürün, Engadget tarafından görüntülendi. 8.2 inçlik HD IPS LCD özelliklerinde güçlü ekranı bulunan ürün hoş tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Üzerinde Android Honeycomb 3.2 işletim sistemi ile görüntülenen 2012 yılında karşımıza çıkarılacağı öngörülüyor. 9 milimetrelik inceliğe sahip olduğu iddia edilen cihazda 1.2 GHz’lik çift çekirdekli işlemci ve 1 GB değerinde bir ara bellek (RAM) kullanıldığı; ürünün arkasındaki kamera ile 1080p HD video çekimi yapılabildiği öne sürülüyor.

Motorola XOOM 2 Media Edition Fotoğrafları

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.