Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Fotoğraf ve Video » Haber » iOS » Uygulama » Uygulama » NatGeo Play – iOS

NatGeo Play – iOS

NatGeo Play, iPhone ve iPad gibi iOS işletim sistemi merkezli cihazlar için hazırlanmış National Geographic isimli popüler belgesel kanalının resmi mobil uygulamasıdır. Devamı açıklama kısmında.

NatGeo Play, iPhone ve iPad gibi iOS işletim sistemi merkezli cihazlar için hazırlanmış National Geographic isimli popüler belgesel kanalının resmi mobil uygulamasıdır.

Türkçe belgesel izlemek konusunda en iyi çözümlerden biri olarak duran uygulama, Teledünya üyeliği istemekte. Zira söz konusu kanalın Türkiye hakları bu platformda bulunuyor. Diğer yandan uygulama içinde ücretsiz olarak izlenebilen bölümler ve programlar da yer alıyor.

iPad veya iPhone üzerinden belgesel izlemek isteyen kullanıcıların ilgi gösterebileceği NatGeo Play uygulaması üzerinde Mega Fabrikalar, Uçak Kazası Raporu ve Kıyamete Hazırlık gibi popüler programlar yer alıyor. Tüm programlara dair yayın akışının görülebildiği uygulama AirPlay desteği sunuyor.

National Geopraghic iOS uygulaması ile ücretsiz belgesel izleme keyfini yaşayabilir fakat tüm içeriğe ulaşmak için söz konusu platforma üye olmanız gerekmektedir.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.