Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Haber » iOS » Masa » Oyun » Sabit » Okey Çanak – iOS

Okey Çanak – iOS

Okey oynamak iPad ve iPhone üzerinde kuşkusuz en keyifli aktivitelerden biri olsa gerek. Okey tablet severler arasında da popüler oyunlardan biri ayrıca. Ücretsiz olarak sunulan oyunda yer alan sohbet bölümü aracılığıyla hem muhabbet edebilir hem de yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Okey oynamak iPad ve iPhone üzerinde kuşkusuz en keyifli aktivitelerden biri olsa gerek. Okey tablet severler arasında da popüler oyunlardan biri ayrıca. Mynet tarafından üretilen Okey Çanak isimli oyun hem bedava hem de binlerce Türk oyun severi bir arada toplayarak gerçek okey oynuyormuşçasına başarılı bir ortam sunuyor.

İster misafir (guest) ister kayıtlı olarak oynayabileceğiniz Okey Çanak oyunu ile nerede olursanız olun iPad tablet ya da iPhone akıllı telefon üzerinde bu oyunu oynayabilirsiniz. Facebook hesabınızla giriş yapmanız ya da daha sonra tanımlamanız halinde Facebook arkadaşlarınızla okey oynayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan oyunda yer alan sohbet bölümü aracılığıyla hem muhabbet edebilir hem de yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ücretsiz olmasının yanı sıra Okey Çanak her gün oyunculara ücretsiz olarak oyun puanı dağıtıyor.

Okey Çanak oyununu indirdikten sonra salon ve oda seçimi yaparak istediğiniz bir masaya oturabilir ya da masa yaratabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.