Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Eğlence » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Parmak İzi IQ Testi – Android

Parmak İzi IQ Testi – Android

Parmak İzi IQ Testi uygulaması IQ seviyenizi öğrenebileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. Parmak İzi IQ Testi indir.

Parmak İzi IQ Testi uygulaması IQ seviyenizi öğrenebileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde tahmini IQ değerinizi görmeniz mümkündür.

IQ değerinizi merak mı ediyorsunuz? IQ derecenizi nasıl öğreneceğinizi bilmiyor musunuz? Parmak İzi IQ Testi uygulamasıyla bunu öğrenmeniz çok kolay. Bu mini Android uygulaması sadece parmak izinizi tarayarak IQ seviyenizi bilmenizi sağlıyor.

Artık IQ’nuzu öğrenmek için çok sayıda sorudan oluşan testlerle vakit kaybetmeyeceksiniz. Başka hiçbir test yapmanız gerekmeyecek. Yapmanız gereken tek şey Parmak İzi IQ Testi Android uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve parmak izinizi okutmak. Bunun için parmağınızı 5 saniye boyunca ekranda tutmanız yeterlidir. Ardından uygulama parmak izinizi tarayacak ve size IQ derecenizi gösterecektir.

IQ seviyenizi okuduktan sonra başka bir test yapmak isterseniz verileri sıfırlamanız gerekecektir. Bunun için ekranın üst kısmında bulunan “Verileri Sıfırla” bölümüne tıklamanız yeterlidir. Şimdi başka bir test için parmak izinizi okutabilirsiniz.

Parmak İzi IQ Testi Android uygulaması son derece güvenlidir. Bu uygulama kişiye özel çalışır. Sizden başka biri test yapmadan önce verileri sıfırlamayı unutmayın. Parmak İzi IQ Testi Android uygulaması gelişmiş akıllı sisteme sahiptir. IQ seviyenizi bir kere test ettikten sonra IQ’nuzun değiştiğini düşündüğünüzde testi tekrarlamanız mümkündür.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.