Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Fotoğraf ve Video » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » PicsArt Photo Studio – Android

PicsArt Photo Studio – Android

Pics Art fotoğraf stüdyosu, ücretsiz bir mobil fotoğraf editörüdür. Devamı açıklama kısmında.

Pics Art fotoğraf stüdyosu, ücretsiz bir mobil fotoğraf editörüdür. Hem Android telefonunuzda hem de Android tabletinizde kullanabileceğiniz bu uygulama fotoğraf galerisi, çizim aracı ve kolaj oluşturma aracı gibi çok sayıda fotoğraf düzenleme özelliğini barındırmaktadır.

PicsArt Collage Maker, istediğiniz fotoğrafları seçerek karıştırmanızı ve harika kolajlar oluşturmanızı sağlar.

PicsArt Photo Editor, fotoğraflarınızda istediğiniz düzenlemeyi kolayca ve hızlıca gerçekleştirmenizi sağlayan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde maske, kolaj, çerçeve, metin efekti, kırpma, döndürme, renk ayarı gibi çok sayıda düzenlemeyi yapabilirsiniz.

PicsArt Efektleri ise karikatür, Orton, Lomo, klasik, çapraz işleme, kara kalem, Holgaart, sulu boya, kontür, komik, neon, guaj, eski kâğıt, pastel, kırmızı göz giderici, Popart, ayna, akıllı bulanıklık, yüz düzeltme, renk sıçrama, kâğıt efekti ve daha fazlasını bulabileceğiniz efekt ekleme aracıdır.

PicsArt Photo Camera ile fotoğraf çekerek bunun ön izlemesini yapmanızı ve anında canlı efektler uygulamanızı sağlayan bir araçtır. Bunların yanı sıra PicsArt çizim aracını kullanarak istediğiniz fotoğraflar üzerinde çizim yapabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.