Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Fotoğraf ve Video » iOS » Uygulama » Pixlr Express – iOS

Pixlr Express – iOS

iOS Pixlr Express ile fotoğrafa efekt vermek istiyorsanız eskimiş, yaratıcı ve yumuşatma gibi birçok seçeneği kullanabilirsiniz. Burada bir efekt yani filtre seçtiyseniz onun altında da birçok seçeneğe ulaşabiliyorsanız. AppStore kullanıcılarının sistem üzerinden verdikleri puanlar ve yorumlar da Pixlr Express uygulamasının başarısını yansıtıyor. Siz de iPad, iPad Mini ve iPhone için bu başarılı fotoğraf düzeleme uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Pixlr Express, iPad ve iPhone telefon kullanıcılarının cihazları üzerinde kolayca ve özgürce fotoğraf düzenlemelerini sağlayan bir fotoğraf uygulaması. Bu uygulama ile neredeyse yapmak isteyebileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olması ve son derece başarılı olması ise onun öne çıkan ana özellikleri diyebiliriz.

Adjustment, Effect, Overlay gibi ana özelliklerin yer aldığı kategoriler birçok alt yeteneği de bünyelerinde barındırıyorlar. Fotoğraf kırpma, düzeltme ve olası kırmızı göz sorununu giderme, fotoğrafın bir bölümünü ya da tümünü yumuşatma yani flu etkisi verme; renklerle oynama ve renkleri değiştirme gibi onlarca özellik kullanılabilir.

iOS Pixlr Express ile fotoğrafa efekt vermek istiyorsanız eskimiş, yaratıcı ve yumuşatma gibi birçok seçeneği kullanabilirsiniz. Burada bir efekt yani filtre seçtiyseniz onun altında da birçok seçeneğe ulaşabiliyorsanız.

AppStore kullanıcılarının sistem üzerinden verdikleri puanlar ve yorumlar da Pixlr Express uygulamasının başarısını yansıtıyor. Siz de iPad, iPad Mini ve iPhone için bu başarılı fotoğraf düzeleme uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.