Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Haber » Kayan Manşet » Oyun » Oyun » Pou – Android

Pou – Android

Pou, bit besleme şeklinde de söyleyebileceğimiz ancak genel ifadeyle sevimli bir Android hayvan besleme oyunu. Devamı açıklama kısmında.

Pou, bit besleme şeklinde de söyleyebileceğimiz ancak genel ifadeyle sevimli bir Android hayvan besleme oyunu.

Android akıllı telefon ya da Android tablet pc üzerinden oynayabileceğiniz oyunda bir biti beslemeniz, onu temizlemeniz, onunla ilgilenmeniz kısacası bir biti büyütmeniz gerekiyor.

İsmi ve görüntüsü ilk başta garip gelebilir ancak oyunu biraz oynamanız halinde oldukça zevkli olduğunu fark edebilirsiniz. Zira birçok alanda hayvanı kişiselleştirebiliyorsunuz. Onun çeşitli meyvelerle, içeceklerle ve yiyeceklerle besleyip büyümesine yardımcı oluyorsunuz. Kirlendiğinde sabunla temizliyorsunuz. Neşesinin yerinde olması için oldukça keyifli oyunlardan birini seçerek keyfini yerine getiriyorsunuz ki bu arada siz de eğlenceli vakit geçiriyorsunuz.

Bir bite kıyafet almak kulağa oldukça garip geliyor. Fakat bu oyunda bite gözlükten ayakkabıya kadar birçok giyecek alabiliyor ve onu istediğiniz şekle sokabiliyorsunuz. Tablet oyun severlerin beğenebilecekleri bu oyunda arkadaşlarınızın bitlerine göz atmanız da mümkün.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Toplam 1 Yorum Var

  1. Sarikanarya dedi ki:

    Nokia asha 201’e nasıl oyun yükleyebilirim

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.