Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Haber » iOS » Oyun » Oyun » Yarışma » Real Racing 3 – iOS

Real Racing 3 – iOS

Real Racing 3, iPad ve iPhone için hazırlanmış popüler araba yarışı serisi olan Real Racing’in yeni oyunu olarak App Store’daki yerini aldı. iPad oyun severlerin ücretsiz olmasıyla mutlaka indireceklerini düşündüğümüz oyun için en az 2 GB’lık depolama alanı gerektiği ve 13 yaş üstüne uygun bulunduğunu belirtelim.

Real Racing 3, iPad ve iPhone için hazırlanmış popüler araba yarışı serisi olan Real Racing’in yeni oyunu olarak App Store’daki yerini aldı.

Posche’den Bugatti’ye birçok üst sınıf otomobil markasına ait araçların Silverstore ve Spa gibi dünyaca ünlü yarış pistlerinde gerçekleşen birbirinden farklı yarış türleri ile harikulade dakikalar geçirilebilir.

Electronic Arts tarafından sunulan oyunda çoklu oyuncu yani multiplayer desteği de bulunuyor. Böylelikle Facebook arkadaşları başta olmak üzere birçok farklı ve gerçek oyuncuyla kendinizi sınayabilirsiniz.

Toplamda 45’in üzerinde lisanslı aracın yer aldığı oyunda 22 farklı pist yer alıyor. Toplamda bine yakın yarış organizasyonunun yer aldığı Real Racing 3 oyununda bilindik sıralama ve eleme yarışlarının yanı sıra drag ve hızlı kalkış gibi oyun türleri de bulunuyor.

iPad oyun severlerin ücretsiz olmasıyla mutlaka indireceklerini düşündüğümüz oyun için en az 2 GB’lık depolama alanı gerektiği ve 13 yaş üstüne uygun bulunduğunu belirtelim.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.