Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Haber » Oyun » Robbery Bob Free – Android

Robbery Bob Free – Android

Robbery Bob, Android tablet ve Android telefon için hazırlanmış beceri oyunu sınıfına giren oldukça eğlenceli bir mobil oyun. Grafikleri, oynanabilirliği, oyun içi sesleri ve bölümlerdeki yaratıcılıkları konu aldığımızda gerçekten harika bir oyunla karşı karşıya olduğumu fark ediyoruz. Tablet oyun ya da Android oyun olarak başarılı bir yapım Robbery Bob ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Robbery Bob, Android tablet ve Android telefon için hazırlanmış beceri oyunu sınıfına giren oldukça eğlenceli bir mobil oyun.

Oyunun sunduğu amaç ve eylem ahlak olarak doğru olmasa da bunun bir eğlence olduğunu hatırlayacak olursan Robbery Bob kapsamında oyuncudan kendisine verilen görevleri yerine getirmesi gerekiyor. Ve bu görevler temelde hırsızlık ya da eşya çalmayı konu alıyorlar.

Grafikleri, oynanabilirliği, oyun içi sesleri ve bölümlerdeki yaratıcılıkları konu aldığımızda gerçekten harika bir oyunla karşı karşıya olduğumu fark ediyoruz.

Hapishanede yatmakta olan Bob daha önce işlediği hırsızlık suçu dolayısıyla buradadır. Ancak kendisini oradan kurtaran kişi bunun karşılığında kendi istekleri doğrultusunda onu kullanmaktadır. Bob karakterini canlandırdığımız oyun bu şekilde başlıyor ve daha sonra çok daha farklı senaryolar ve bölümlerle eğlenceyi katlıyor.

Tablet oyun ya da Android oyun olarak başarılı bir yapım Robbery Bob ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Robbery Bob hile konusunda bazı bilgiler mevcut ancak oyunu düz haliyle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.