Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Tabletler » Samsung Galaxy Note 2 N7100

Samsung Galaxy Note 2 N7100

Samsung Galaxy Note 2, hem Android tablet hem de Android akıllı telefon olarak nitelendirilebilen “Phablet” adı verilen ara sınıf cihazı. S kalem ya da orijinal adıyla S pen isimli kalem ile not alma ve yaratıcı çizimler yapılmasına olanak sağlayan Note 2, sahip olduğu güçlü özel yazılımlarla da öne çıkıyor.

Samsung Galaxy Note 2, hem Android tablet hem de Android akıllı telefon olarak nitelendirilebilen “Phablet” adı verilen ara sınıf cihazı.

S kalem ya da orijinal adıyla S pen isimli kalem ile not alma ve yaratıcı çizimler yapılmasına olanak sağlayan Note 2, sahip olduğu güçlü özel yazılımlarla da öne çıkıyor.

5.5 inçlik Super AMOLED ekranı bulunan cihazın, bu ekranı 720p yani HD çözünürlüğe sahip. 8 MP değerindeki arka kameranın yanı sıra 1.9 MP değerinde bir ön kamera bulunuyor. Diğer yandan arka kamera ile 1080p tam HD video çekilebiliyor.

Dört çekirdekli 1.6 GHz frekansında işlem yapan bir işlemcinin yanı sıra 2 GB değerindeki ara bellek yani RAM, ürünün yüksek performans ortaya koymasındaki başlıca donanım ürünleri olarak cihazdaki yerlerini alıyorlar.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.