Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Diğer » Haber » Samsung Galaxy Tab 10.1, HTC Flyer ve Dell Streak 5 Tabletler Turkcell İle Geliyor

Samsung Galaxy Tab 10.1, HTC Flyer ve Dell Streak 5 Tabletler Turkcell İle Geliyor

Turkcell, Türkiye’deki tablet kullanımına ciddi bir ivme kazandıracak adımla birbirinden güzel 3 tableti kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 20 gün önce sizlere “Samsung Galaxy Tab 10.1 Turkcell ile Geliyor” isimli haberimiz vasıtasıyla Turkcell’in söz konusu ürünü getireceğini duyurmuştuk. Ancak Turkcell bir değil üç tabletle birlikte çok daha gelişmiş seçeneklerle müşterilerinin karşısına çıkma kararı aldı.

8.6 milimetrelik inceliği ile iPad 2’den bile daha ince üretilen ve dünyanın şu andaki en ince tableti konumunda bulunan Samsung Galaxy Tab 10.1 uygun ödeme koşullarıyla sunulacak. Turkcell ile yapılacak sözleşme sonrasında 250 MB’lik aylık internet kullanımı ile birlikte ayda 75 TL’ye alınabilecek. Dileyen kullanıcılar 1 ya da 4 GB’lık internet paketlerini de alabilecekler.

Özellikle HTC meraklılarının beklediği HTC Flyer da Turkcell ile birlikte gelen tabletler arasında yer alıyor. 24 aylık bir süreç boyunca ayda 75 TL’ye alınabilecek olan tabletin yanında 250 MB’lık internet kullanımı da sunuluyor.

1 GHz değerindeki işlemcisiyle 5 inçlik ekranına rağmen güçlü bir donanıma sahip olan Dell Streak 5 de Turkcell’in tablet kampanyasında bulunuyor. 24 aylık süreç boyunca ayda 43 TL ödeme ile alınabilecek olan tabletin de yanında 250 MB’lık internet paketi bulunuyor.

Turkcell tablet kampanyalarının 10 Ağustos itibariyle başlaması planlanıyor.

Her üç tablet de Android işletim sistemini kullanıyor ve Android tablet olma özelliğini taşıyorlar.

Kaynak: Turkcell basın bülteni

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Toplam 1 Yorum Var

  1. Nevzat Şimşek dedi ki:

    Türkcellin Dell Streak 5 ini başta İstanbul olmak üzer şu an Konyada dahil hicbir Türkcell TIM lerde bu ürünü göremedim. Hangi Türkcell TIM merkezlerine girdiysem sordugumda yüzüme garip garip baktıllar. Hemen hemen tüm girdiğim Türkcell TIM lerde Dell Streak sordugumda kampanyaya dair hicbir bilgileri olmadıgı gibi şahsen kendim orada katolokta göstererek böyle bir kampanay oldugu bilgisini verdim. Bu ürünü görüp elimde bizzat bakarak almak istiyorum. Fakat ürün yok. Eğer istersem bana kargo ile gönderebilecelşeri bilgisini alıyorum. Meneni olarak bir mağzada bakıp inceleyip son kararımı verme hakkım olmadığını görüyorum. kafam iyice karıştı doğrusu. Konya da bir Türkcell Tim e kartvizitimi verdim. Eğer oraya gelirse beni arayacaklar ve bende bizzat görererk alacagım diye umuyorum. Bakalım nasip.

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.