Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Tabletler » Samsung Google Nexus 10

Samsung Google Nexus 10

Google, Samsung birlikteliği ile üretilen Nexus 10 isimli Android tablet tanıtıldı. Bu tablet pc özellikle ekran çözünürlüğü ve renk konusunda son derece iddialı. Diğer yandan sahip olacağı Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle de dikkat çekiyor. 2560 x 1600 piksel ekran çözünürlüğü bulunan cihaz bu sayede tam HD videoları rahatlıkla oynayabiliyor. Ekranın büyüklüğü ise 10.1 inç. Üründe 1.7 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli bir işlemci bulunuyor. Bu işlemciye ise 2 GB değerinde ara bellek (RAM) donanımı eşlik ediyor.

Google, Samsung birlikteliği ile üretilen Nexus 10 isimli Android tablet tanıtıldı. Bu tablet pc özellikle ekran çözünürlüğü ve renk konusunda son derece iddialı. Diğer yandan sahip olacağı Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle de dikkat çekiyor.

2560 x 1600 piksel ekran çözünürlüğü bulunan cihaz bu sayede tam HD videoları rahatlıkla oynayabiliyor. Ekranın büyüklüğü ise 10.1 inç.

Üründe 1.7 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli bir işlemci bulunuyor. Bu işlemciye ise 2 GB değerinde ara bellek (RAM) donanımı eşlik ediyor.

16 ya da 32 GB depolama seçenekleriyle satışa sunulacak ürünün bu depolama alanlarını mikro SD kart ile arttırmak maalesef mümkün değil.

Nexus 10 Türkiye satışı ya da Nexus 10 Türkiye fiyatı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Nexus 10 tablet bilgisayar ile ilgili detaylı bilgilere “Künye” sekmesinden ulaşmak mümkün.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.