Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Kişiselleştirme » Uygulama » Sevimli Kedi Duvar Kağıtları – Android

Sevimli Kedi Duvar Kağıtları – Android

Sevimli Kedi Duvar Kağıtları uygulaması sevimli mini mini kedileri android telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak getiriyor. Devamı açıklama kısmında.

Sevimli Kedi Duvar Kağıtları uygulaması hem Android telefonlar hem de tabletler için tasarlanmış duvar kağıtlarını cihazlarınızın ekranına getiriyor. Bu uygulama içinde birbirinden sevimli, birbirinden kaliteli ve renkli tam 15 adet duvar kağıdı bulacaksınız. Yavru kedi sevenler için harika sevimli kedi duvar kağıtlarının olduğu bu uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulama, cihazınızın belleğinde fazla yer kaplamaz. Sevimli mini mini kediler Android telefonlarınızın ve tabletlerinizin ekranını süsleyecek. 15 adet farklı sevimli kedi duvar kağıtları içinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Her boyuttaki ekranda harika görünen bu duvar kağıtları son derece kalitelidir. Sevimli Kedi Duvar Kağıtları uygulamasını hemen cihazınıza ücretsiz indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.