Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » Android » Oyun » SHADOWGUN: DeadZone – Android

SHADOWGUN: DeadZone – Android

SHADOWGUN: DeadZone oyunu aksiyonun hiç kesilmemesi ve harika grafik özelliklerine sahip olması ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Buna bağlı olarak oyunu oynamak için en az 512 MB değerinde bir ara bellek yani RAM birimi gerekiyor. Android 3.0 Honeycomb ve üstü işletim sistemi de oyunun aradığı bir başka özellik. 12 oyuncunun aynı anda savaşabildiği SHADOWGUN: DeadZone, birçok farklı karakterden birini seçme imkanı tanıyor oyunculara. 2 farklı oyun modu bulunuyor ve bunlar “deathmatch” ile “zone control” adını taşıyorlar.

SHADOWGUN: DeadZone, Android tablet ve Android telefon kullanıcıları için hazırlanmış online yani çevrim içi oynanabilen bir aksiyon ve savaş oyunu. SHADOWGUN: DeadZone ile ister arkadaş istenirse de oyunun kendi atayacağı çevrim içi oyuncularla mücadele edilebilir, çeşitli silahlar kullanarak mücadele edilebilir.

SHADOWGUN: DeadZone oyunu aksiyonun hiç kesilmemesi ve harika grafik özelliklerine sahip olması ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Buna bağlı olarak oyunu oynamak için en az 512 MB değerinde bir ara bellek yani RAM birimi gerekiyor. Android 3.0 Honeycomb ve üstü işletim sistemi de oyunun aradığı bir başka özellik.

12 oyuncunun aynı anda savaşabildiği SHADOWGUN: DeadZone, birçok farklı karakterden birini seçme imkanı tanıyor oyunculara. 2 farklı oyun modu bulunuyor ve bunlar “deathmatch” ile “zone control” adını taşıyorlar.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.