Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » iOS » Oyun » SHADOWGUN: DeadZone – iOS

SHADOWGUN: DeadZone – iOS

2 farklı oyun modu bulunan SHADOWGUN: DeadZone savaş oyununda, “deathmatch” ve “zone control” adını taşıyan oyun şekillerinden birini tercih ederek şansınızı deneyebilirsiniz. Harikulade grafiklere sahip olan bu aksiyon oyunu bu yönüyle öne çıksa da bu performansı sergileyebilmek için en az 512 MB değerinde ara bellek yani RAM birimine ihtiyaç duyuyor. Çeşitli oyuncu tasarımlarından birini tercih ederek başlayabileceğiniz oyun, yine silah seçenekleri ile de kendisini ayrı kılıyor. Bununla birlikte oyunun iPad ve iPhone için retina ekran desteği sunduğunu da ekleyelim.

SHADOWGUN: DeadZone, iPad, iPhone ve iPad Mini kullanıcıları için hazırlanmış olan bir aksiyon ve savaş oyunu. Yüksek aksiyon ögeleri içeren oyunda tanıdıklarınızla ya da oyunun bünyesinde bulunan bağlı oyuncularla savaşabiliyor ve çeşitli silahlar kullanarak rakibi ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz.

2 farklı oyun modu bulunan SHADOWGUN: DeadZone savaş oyununda, “deathmatch” ve “zone control” adını taşıyan oyun şekillerinden birini tercih ederek şansınızı deneyebilirsiniz. Harikulade grafiklere sahip olan bu aksiyon oyunu bu yönüyle öne çıksa da bu performansı sergileyebilmek için en az 512 MB değerinde ara bellek yani RAM birimine ihtiyaç duyuyor.

Çeşitli oyuncu tasarımlarından birini tercih ederek başlayabileceğiniz oyun, yine silah seçenekleri ile de kendisini ayrı kılıyor. Bununla birlikte oyunun iPad ve iPhone için retina ekran desteği sunduğunu da ekleyelim.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.