Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Aksiyon » Android » Oyun » Super Falling Fred – Android

Super Falling Fred – Android

Bu oyunla birlikte Fred karakterini yönlendiriyor ve onun yüksekten düşmesi esnasında yaşanan heyecana ortak oluyoruz. Kişiselleştirme özelliği sayesinde avatar seçerek Fred’i başka bir karaktere bürümek mümkün. Bununla birlikte oyunun fizik kurallarını temel aldığını ekleyelim. Fred’in yetenekleri de arttırılabiliyor.

Super Falling Fred Android tablet ve Android akıllı telefon kullanıcıları için hazırlanmış bir yüksekten düşmeyi konu alan Android aksiyon oyunu. Bu oyunla birlikte Fred karakterini yönlendiriyor ve onun yüksekten düşmesi esnasında yaşanan heyecana ortak oluyoruz.

Kişiselleştirme özelliği sayesinde avatar seçerek Fred’i başka bir karaktere bürümek mümkün. Bununla birlikte oyunun fizik kurallarını temel aldığını ekleyelim. Fred’in yetenekleri de arttırılabiliyor. Super Falling Fred hileleri de ayrı bir konu ancak oyunun heyecanının gitmemesi açısından bu içerikte buna yer vermemeyi uygun gördük.

Not: Oyun bazı noktalarda şiddet içeriyor ve bu nedenle 13 yaş ve üzeri kullanıcıların oyunu indirmelerini kesinlikle önermiyoruz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.