Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Beceri » Oyun » Temple Run 2 – Android

Temple Run 2 – Android

Temple Run 2, Android oyunu olarak Google Play üzerindeki yerini aldı ve ücretsiz indir özelliği ile birlikte Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Android tablet oyunu olarak da isimlendirebileceğimiz oyunda kaçarken altın toplamak gerekiyor ve toplanan altın ya da yeşil kristallerle gelişmiş özelliklere bürüyebiliyoruz karakteri.

Temple Run 2, Android oyunu olarak Google Play üzerindeki yerini aldı ve ücretsiz indir özelliği ile birlikte Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Kısa bir süre önce iPad ve iPhone sürümü çıkan ve şimdi de Android platformuna gelen oyun birçok yeniliği de bünyesinde barındırıyor.

Temel olarak sonsuz koşu sınıfına giren oyunda bu kez karakterin düşmesi ya da yakalanması halinde baştan başlanmıyor, son kayıttan başlanıyor ki bu iyi bir gelişme.

Oyun grafiklerinin ve oyun seslerinin daha iyi olduğu bu sürümde, 4 karakter ile oyundaki yerimizi alabiliyoruz. Her kişi yani karakter farklı özellikleri ile öne çıkabiliyor. Buna bağlı olarak var olan kaçış yöntemlerinin yanında ipe tutunarak ilerleme özelliğinin de geldiğini ekleyelim.

Android tablet oyunu olarak da isimlendirebileceğimiz oyunda kaçarken altın toplamak gerekiyor ve toplanan altın ya da yeşil kristallerle gelişmiş özelliklere bürüyebiliyoruz karakteri.

İlk sürümü yüz yetmiş milyon kadar indirilmiş olan Temple Run serisinin bu yeni oyununu ücretsiz indir sekmesinden hemen indirilebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.