Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Beceri » iOS » Oyun » Temple Run 2 – iOS

Temple Run 2 – iOS

Temple Run 2, Temple Run isimli beğenilen oyunun iPad ve iPhone için hazırlanmış ve App Store üzerinden indirilebilir yeni sürümü. Ücretsiz olarak Apple AppStore üzerinden yani Apple Uygulama Mağazası üzerinden indirilebilen oyunun Temple Run 2 Android sürümü de kısa bir süre sonra çıkacak.

Temple Run 2, Temple Run isimli beğenilen oyunun iPad ve iPhone için hazırlanmış ve App Store üzerinden indirilebilir yeni sürümü.

Sonsuz koşu temasının devam ettirildiği ve aynı zamanda iPad tablet pc üzerinden de oynanabilen oyun, iyileştirilmiş grafiklere ve karakter yapısına sahip. Daha önce üç küçük maymun tarafından kovalanan karakteri bu kez iri tek bir maymun kovalıyor. Karakterin oradan uzaklaşmasına yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken de önümüze çıkan engelleri önceki sürümdeki gibi sadece yön değiştirme, zıplama ve kayma ile değil artık aynı zamanda ipe tutunarak uçma ile de gerçekleştirebiliyoruz.

Özellikle de yakın alanlardaki grafiklerin daha iyi kılındığını oyunun oynanabilirlik özelliklerinde de küçük değişimler mevcut. Dolayısıyla her ne kadar Temple Run oyununa aşina olunsa da bir süre yeni sürüme uyum sağlamak zaman alabilir.

Ücretsiz olarak Apple AppStore üzerinden yani Apple Uygulama Mağazası üzerinden indirilebilen oyunun Temple Run 2 Android sürümü de kısa bir süre sonra çıkacak.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.