Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Bulmaca » Oyun » TETRIS Blitz – Android

TETRIS Blitz – Android

TETRIS Blitz, Android tetris oyunu olarak da ifade edebileceğimiz Electronic Arts mühendisleri tarafından üretilmiş yeni bir oyun. Devamı açıklama kısmında.

TETRIS Blitz, Android tetris oyunu olarak da ifade edebileceğimiz Electronic Arts mühendisleri tarafından üretilmiş yeni bir oyun.

Android akıllı telefon ve tablet pc için üretilmiş olan oyun bildiğimiz TETRIS oyununun üzerine inşa edilmiş olsa da sahip olduğu yeniliklerle bambaşka bir deneyim sunuyor. Amaç tabii ki parçaları patlatmak. Ancak patlatma işlemi için öncelikle söz konusu parçaların aynı sırada eksiksiz bir şekilde bulunması lazım.

Şekiller bu oyunda aşağıda doğru yavaş yavaş gelmiyorlar. Size tanına iki dakika içinde karşınıza çıkan şekillerin hangi uygun yere geleceğini seçmeniz yeterli. O şekilde anında orada bitiveriyor. Ayrıca söz konusu eksiksiz sıraların gerçekleşmesi için parçaların aynı renkte olma şartı da kaldırılmış. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde taşları yok edebiliyorsunuz. Fakat söz konusu sıranın aynı renkte olmasıyla alacağınız puanın çok daha fazla olabileceğini belirtmeliyiz.

Bu Android tablet oyunu ücretsiz indirme özelliğiyle çıkıyor. TETRIS Blitz oyununda alacağınız puanlarla ek özellikler satın alabiliyor ve heyecanı katlayabiliyorsunuz.

Oyunda kazanılan puanlarla sıralamada edineceğiniz puanlar oldukça önemli. Çünkü arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.