Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Oyun » Oyun » Savaş » Strateji » Tiny Troopers – Android

Tiny Troopers – Android

Tiny Troopers, Android telefon ve tablet pc cihazlar için hazırlanmış hem strateji oyunu özellikleri içeren hem de savaş oyunu özelliklerine sahip bir Android oyunu. Devamı açıklama kısmında.

Tiny Troopers, Android telefon ve tablet pc cihazlar için hazırlanmış hem strateji oyunu özellikleri içeren hem de savaş oyunu özelliklerine sahip bir Android oyunu.

Kısa boylu askerleri yöneterek ve yönlendirerek oynanan oyun ilk olarak üç boyutlu ve oldukça başarılı grafikleriyle beğenimizi kazanıyor. Üç farklı oyun senaryosuna sahip Tiny Troopers üzerinde isterseniz tüm askeri kuvvetinizi zombiler üzerinde kullanabileceğiniz bir zombi modu bile yer alıyor.

Sıradan mod üzerindeyse hava aracı sayesinde bırakıldığınız bir yerde bulunan düşman askerlerini ve düşman yapılarını devre dışı bırakmanız gerekiyor. Tüm bunları başarmaya çalışırken madalyonlar ve ganimetler kazanıyorsunuz. Oyun içi para sistemine sahip oyunda bu paraları kullanarak ek silahlar ya da koruma eşyaları satın alabiliyorsunuz.

Tablet oyun severlerin geniş ekran sayesinde daha rahat oynayabilecekleri oyun Android savaş oyunu ve Android strateji oyunu severlerin özellikle ilgisini çekecektir.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.