Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Oyun » Oyun » Yarış » Traffic Racer – Android

Traffic Racer – Android

Traffic Racer oyunu, Android tabletlerinizde ve telefonlarınızda oynayabilceğiniz harika bir yarış oyunu. Devamı açıklama kısmında.

Traffic Racer oyunu, Android tabletlerinizde ve telefonlarınızda oynayabilceğiniz harika bir yarış oyunu. Trafikte yapmak istediğiniz fakat tehlikeli olduğu için yapamadığınız her türlü bu oyunda yapabilir, harika bir heyecan yaşayabilirsiniz. Diğer araçları geçin, istediğiniz kadar hız yapın, herkesi sollayın! Aracınızı sağda bulunan gaz ve solda bulunan fren tuşları ile kontrol edebilirsiniz.

Traffic Racer son derece gerçekçi bir sürüş deneyimini Android cihazlarınıza getiriyor. Amacınız hız yapmak, uzun mesafe katetmek ve en yüksek puanı almak. Yarıştan kazanacağınız paralarla yeni araçlar alabilir ya da aracınızı güçlendirebilirsiniz.

3D grafikler, gerçekçi araç kontrolü, 17 farklı araç, 4 farklı mekan seçeneği, jant ve boya seçenekleri, Türkçe dil desteği sunulan oyunda Google hesabınızla giriş yapabilir, dünya sıralamanızı öğrenebilirsiniz. Hemen indirin ve yarışmaya başlayın!

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.