Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Uygulama » Uygulama » Yardımcı Araçlar » Unified Remote – Android

Unified Remote – Android

Unified Remote, Android tablet pc ya da Android akıllı telefon üzerinden bilgisayar kullanma veya bilgisayarı kontrol etme olarak ifade edilebilecek özelliklere sahip bir mobil uygulama. Devamı açıklama kısmında.

Unified Remote, Android tablet pc ya da Android akıllı telefon üzerinden bilgisayar kullanma veya bilgisayarı kontrol etme olarak ifade edilebilecek özelliklere sahip bir mobil uygulama.

Unified Remote kullanarak Android cihazın ekranını dokunmatik özelliği sayesinde fare (mouse) gibi kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızın herhangi bir tuşuna dokunmadan bu uygulama sayesinde bilgisayarınızı kapatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz.

Google Chrome, VLC Player ve Winamp gibi popüler yazılımlara özel çözümler de sunan Unified Remote ile bilgisayarın kontrolünü neredeyse tamamen ele geçirebilirsiniz. Sanal klavye özelliği ile bilgisayarınız üzerinden metin girişi de gerçekleştirebiliyor rahatlıkla yazı yazabiliyorsunuz.

Son olarak ses açma  – kapama; ekran açma – kapama işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Unified Remote full yani tam sürüm için küçük bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Unified Remote nasıl kullanılır sorusunun cevabını da sitemizde yer alacak bir nasıl yapılır yazısıyla anlatmaya çalışacağız.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.