Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Diğer » Haber » Vodafone’dan Tablet Süprizi! Smart Tab 7 ve Smart Tab 10

Vodafone’dan Tablet Süprizi! Smart Tab 7 ve Smart Tab 10

Dünyanın önde gelen ve Türkiye’de de faaliyet gösteren operatörlerinden biri olan Vodafone, kendi tabletini IFA 2011 kapsamında görücüye çıkarıyor.

Daha önce varlığı hakkında herhangi bir bilginin sunulmadığı Vodafone tablet bilgisayarlar ilk kez Berlin’de gerçekleştirilen IFA 2011 kapsamında gün yüzüne çıktı. Smart Tab 7 ve Smart Tab 10 isimli iki ürünle ilk tabletlerini sunmanın heyecanını yaşayan Vodafone bu anlamda bir sürpriz yapmış oldu.

Her iki ürünün de Android 3.2 Honeycomb işletim sistemini kullanacakları ve 1.2 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli işlemci setlerine sahip olacakları belirtiliyor. Bunların yanı sıra her iki ürünün ekranı 1280 x 800 piksellik çözünürlük sunacak. Her iki üründe de 1 GB ara bellek (RAM) ve mikdro SD kart desteği bulunacak. Yine her iki ürünün arka kısımlarında 5 MP ve ön kısımlarında da 2 MP değerinde kameralar yer alacak. 12 GB ve 32 GB depolama alanı seçeneğiyle satışa sunulması beklenen ürünlerin daha önceki akıllı telefon çalışmalarında olduğu gibi Huawei ya da ZTE isimli şirketlerce Vodafone adına üretildiği tahmin ediliyor.

7 inçlik ekrana sahip olacağı ve adını da bu özelliğinden aldığı belirtilen Smart Tab 7 ve 10 inçlik bir ekranı bulunan Smart Tab 10 ile birlikte Vodafone’un tablet dünyasında ne kadar çok yer almak istediğini de görmüş oluyoruz.

Ürün fiyatları ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmazken, bu iki Vodafone Android tablet bilgisayarın Türkiye’ye ne zaman gelecekleri de henüz belli değil.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.