Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Haber » Uygulama » Web.TV iPad ve iPhone Uygulaması Çıktı

Web.TV iPad ve iPhone Uygulaması Çıktı

Ulusal kanallardan, yerel kanallara; sanatçılardan, markalara spor kulüplerinden, federasyon ve sivil toplum örgütlerine kadar her kesimin dikkatini çeken bir proje oldu.

iPhone ve iPad cihazların Appstore’a girip ücretsiz olarak indirebilecek web.tv uygulaması ile kanaladi.web.tv gibi kanalınızı açabilir ve anında yayına başlayabilirsiniz.

Web.tv ‘de yapabildiğiniz hemen hemen her şeyi web.tv uygulaması sayesinde iPhone’nunuzla ve iPad tablet ile de yapabileceksiniz.

Web.tv uygulaması ile her yerden canlı yayın yapabilir ve arkadaşlarınızla, ailenizle, takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca canlı yayınlarınızı kaydedebilir ya da uygulama üzerinden video kaydı yapıp kanalınıza yükleyebilirsiniz. iPhone’nunuzda ve iPad’inizde yer alan kayıtlı videolarınızı da web.tv uygulaması aracılığıyla kanalınızda yayınlayabilirsiniz.

web.tv’de neler oluyor takip etmek daha kolay. Uygulama üzerinde web.tv’de o anda canlı yayında olan kanalları, son yüklenen videoları veya izlemek istediğiniz herhangi bir içeriğe anında ulaşıp iPhone’dan izleyebilirsiniz.

Web.tv nin iPhone ve iPad uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.