Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Yardımcı Araçlar » Yandex.Browser – Android

Yandex.Browser – Android

Yeni Yandex.Browser Android internet tarayıcısı Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz hızlı ve kullanışlı bir tarayıcıdır. Devamı açıklama kısmında.

Yeni Yandex.Browser Android internet tarayıcısı Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz hızlı ve kullanışlı bir tarayıcıdır.

Özellikle sitelerde gezinme konusunda son derece hızlı sonuçlar getiren Yandex.Browser internet tarayıcısı tam adresi girmenize gerek kalmadan aradığınız internet sitesine erişmenizi sağlayabilir. Bu bakımdan çok sayıda tıklama gerektirmeden istediğiniz kaynaklara doğrudan ulaşmanıza olanak tanıyan Yandex.Browser tarayıcı ile hızlı sayfa yükleme özelliği sayesinde web siteleri arasında rahatça gezinebilirsiniz.

Yandex.Browser internet tarayıcısının başlıca özellikleri:

Girmek istediğiniz adresler ya da yapacağınız sorgular için akıllı satır: Ekranın alt kısmında yer alan bu satıra ister klavye ile ister sesli olarak site adresi girebilir ya da sorgulama yapabilirsiniz. Sitenin tam adını girmeniz gerekmez.

Mobil arama özelliği: Arama ile vakit kaybetmemeniz için Yandex.Browser size haberler, görseller, video, harita gibi akıllı öneriler sunar.

En çok ziyaret edilen sitelerin tablosu: Yandex.Browser internet tarayıcısında yeni sekme açtığınızda en çok ziyaret ettiğiniz sitelerin bulunduğu bir tablo görürsünüz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.