Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Android » Haber » Kayan Manşet » Uygulama » Yaşam » Yemek Defterim Yemek Tarifleri

Yemek Defterim Yemek Tarifleri

Yemek Defterim isimli Android yemek tarifleri uygulaması, başta bayanlar olmak üzere yemek yapmayı seven ve yeni tatlar arayan hemen her Android kullanıcısına hitap eden bir ürün. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe içeriklerden oluşması da Türk Android kullanıcıları için etkili bir özellik olarak gösterilebilir.

Yemek Defterim isimli Android yemek tarifleri uygulaması, başta bayanlar olmak üzere yemek yapmayı seven ve yeni tatlar arayan hemen her Android kullanıcısına hitap eden bir ürün. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe içeriklerden oluşması da Türk Android kullanıcıları için etkili bir özellik olarak gösterilebilir.

Oldukça sade ve kullanıcı dostu arayüzü bulunan yemek tarifleri uygulaması hemen her gün güncel yeni lezzetlerle zenginleşiyor. Bu noktada yalnızca 3.5 MB boyutundaki kurulum dosyasıyla internet paketi sınırlı olan Android kullanıcıları için de tercih sebebi olabilir.

Çorba, tatlı, hamur işleri, ev yemekleri ve sebze yemekleri olmak üzere beş farklı kategoriden oluşan uygulamaya Facebook ile giriş yapabiliyorsunuz. Dileyen kullanıcılar uygulama içinde yer alan bildirim özelliğini aktif kılarak yeni eklenen tarifleri hemen görebiliyorlar. Böylece kimi zaman o gün yapılacak yemek hakkında kafa yormadan çözüm sizin ayağınıza gelebiliyor. Yine dileyen kullanıcılar tarifler arasında beğendikleri bir tarifi favorilerine ekleyebiliyorlar ve daha sonra söz konusu tarife çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Birbirinden lezzetli tariflerden oluşan bu sade ve işlevsel Yemek Defterim Android uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.