Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Advertorial » Haber » Yeni Sezonda Fabrika Farkını Yaşayın

Yeni Sezonda Fabrika Farkını Yaşayın

Yeni sezonu merak ile beleyen bayanlar için moda olan parçalar bir bir sergilenmeye başlıyor. Kaliteli ürünleri ve farklı tasarımları ile Fabrika yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonunu görücüye çıkardı.  Yeni sezon elbiseler, etekler, şortlar, bluzlar ve daha birçok kadın giyim parçasına şık bir dokunuş ile tasarlayarak sunan marka ayrıca farklı stiller içinde giyim parçalarına koleksiyonunda yer verdi.

Fabrika Yaz Sezonu Elbise Modelleri

Fabrika yeni sezon elbiseler içinde günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerin yanı sıra özel gün ve organizasyonlarda da değerlendirebileceğiniz ürünleri sizlere sunuyor. Genel olarak açık tonların hâkim olduğu koleksiyonda koyu tonlara da yer açıldı. Yaza özel olan koleksiyon elbette bahar ve yaza vurgu yapan doğa desenleri ile yer alıyor.

erkek klasik giyim

Desenlerin yanı sıra renklerin uyumundan ya da zıtlığından yararlanarak oluşturulan modellere de elbise modelleri içinde yer alıyor. Etek boyları, kol ve yaka tasarımlarına göre farklı modelleri ile Fabrika yaza damgasını vuracak bir koleksiyonu sundu.

Fabrika da yer alan ürünleri görmek ve sipariş vermek için https://www.fabrika-tr.com/kadin-yeni-sezon_501 adresini tıklayın.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.