Gündemdeki Konular:
Türkiye'nin Tablet Geni » Haber » iOS » YouTube iPad ve iPhone Uygulaması Güncellendi

YouTube iPad ve iPhone Uygulaması Güncellendi

YouTube iPad, iPad Mini ve iPhone uygulaması Google mühendisleri tarafından güncellendi ve yeni sürüm AppStore üzerinde de belirdi. 1.1.0.4136 kod numarasını taşıyan bu yeni sürümle birlikte YouTube iOS uygulamasına birçok yenilik ve düzenleme geldi.

Öncelikle YouTube iPad ve iPhone uygulamasında görme engelli kişilerin uygulamayı kullanabilmelerine olanak tanıyan bir yenilik mevcut. VoiceOver isimli bu özellik sayesinde tıklanan nesnenin ne olduğu mobil cihaz tarafından ifade ediliyor. Diğer yandan iPad 4 gibi yeni yenil iPad tablet pc kullanıcıları için de tam uyum sağlandı. iPhone 5 ile de tam uyumun yakalandığını belirtelim.

AirPlay üzerinden video akışına olanak veren bu güncelleme, kullanıcıların oluşturdukları oynatma listesine video ekleme ve listeden video eksiltme imkânı da getiriyor. Son olarak videoların açıklama kısımlarında kimi zaman yer alan bağlantılara tıklamak artık mümkün.

Artık YouTube iPad 2, The New iPad yani iPad 3 ve iPad 4 için kullanılabilir. iPad iOS 6 işletim sistemi kullananlar içinse uygulama en kararlı yüzünü gösteriyor.

iPad YouTube ve iPhone YouTube uygulamasını indirmek için buradan AppStore adresine ulaşabilirsiniz.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.