Gündemdeki Konular:

ZDbox – Android

ZDbox, Android telefon ve tablet pc kullanıcıları için hazırlanmış olan bir yardımcı araçlar uygulaması. Detaylar açıklama kısmında.

ZDbox, Android telefon ve tablet pc kullanıcıları için hazırlanmış olan bir yardımcı araçlar uygulaması.

ZDbox bünyesinde yer alan birçok yardımcı araç sayesinde her bir işlem ya da ihtiyaç için ayrı ayrı uygulamalar kurmanıza gerek kalmıyor. Bununla birlikte birçok faydalı özelliğe bir uygulama altından erişmenin keyfini yaşıyorsunuz.

Bu tablet uygulaması aynı zamanda akıllı telefonlarda da kullanılabiliyor. Mesela hangi zaman aralıklarında cihazınızın hangi durumda olacağını belirleyebiliyorsunuz. Böylelikle günlük yaşamınıza uygun olarak belirlediğiniz anlarda uygulama tablet pc ya da Android telefonunuzu sessiz konuma alabiliyor ya da sesini açabiliyor.

Android cihazlar için en önemli konulardan biri de batarya kullanımı. ZDbox sayesinde ekonomik batarya kullanımı ve güç harcamasını kontrol etme gibi imkanlara sahip oluyorsunuz. Çalışan uygulamaları görme ve gerekirse sonlandırma, işlemci bilgileri, işlem bilgileri, uygulama yöneticiliği gibi daha birçok özellik ZDbox içinde mevcut.

Paylaş, arkadaşların da okusun!

Bu Yazıyı Yorumlayın


Bumerang
tablet

© 2014 Tablet.gen.tr - Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.